Środa 6 grudnia 2023

Opinie osób korzystających z Punktu Pomocy Online


"Uważam, że to był wspaniały projekt i wspaniała inicjatywa żeby pomagać innym ludziom, gdy mają jakieś problemy i nie wiedzą gdzie się udać. Osobiście mi to bardzo pomogło, z czego jestem bardzo zadowolona. To była pomoc, której potrzebowałam i od dawna szukałam".

* * *


"Takie sposoby pomocy przez internet są bardzo potrzebne. Mam nadzieję, że będzie coraz więcej tego typu pomysłów. Bardzo dziękuję wszystkim ludziom dzięki którym ta akcja się udała. Pozdrawiam oraz życzę ciepłych i rodzinnych świąt"

* * *


"Bardzo wartościowa rzecz taka pomoc. Dobra inicjatywa, szczególnie dla ludzi którzy z różnych przyczyn nie mogą lub nie chcą korzystać z prawdziwej psychoterapii a pomocy potrzebują."

* * *


"To cudowna inicjatywa. życzę wszystkiego co najlepsze organizatorom i realizatorom - zrobiliście świetną robotę.
Pomysł jest rewelacyjny i mam nadzieję, że spróbujecie zdobyć finansowanie kolejnej edycji. Trzymam kciuki! I jeszcze raz dziękuję za Waszą pracę!"

* * *


"Pragnę podziękować, byłam w takim momencie życia ze wydawało mi sie ze jestem juz pod ścianą ,i zaczęłam szukać bo ta pomoc potrzebna była nie tylko mi ale przede wszystkim mojemu synowi ,dziękuje otrzymałam wsparcie, od osoby której nie znam a jednak to pozwoliło mi sie pozbierać. Uważam ze to jest super ze ludzie którzy w pewnym momencie życia ,nie mając środków i otwartości mogą prawie anonimowo zasięgnąć czyjejś pomocy w ważnych dla niego życiowych problemach, Jeszcze raz serdeczne podziękowania."Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright Stowarzyszenie INTRO
Pl. Sw. Macieja 4/5/6, 50-244 Wrocław
www.intro.org.pl - intro@psychotekst.pl