Środa 6 grudnia 2023

Opinie uczestników szkoleń


"Rewelacyjne przełożenie teorii na praktykę.

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu przekazywania wiedzy - mam poczucie, że na prawdę teraz WIEM i rozumiem. Wiedza przedstawiona w taki sposób, ogromnie ułatwiający zapamiętywanie - poprzez DOŚWIADCZANIE.

Rewelacyjnie :) To było najbardziej sympatyczne, a zarazem merytorycznie pełne szkolenie na jakim byłam. Z czystym sumieniem poleciłabym Prowadzącą jako osobę świetnie czującą i rozumiejącą grupę i jej potrzeby, a zarazem poznającą każdego indywidualnie.

Wszystko spójnie, sprawnie, bez zastojów, opóźnień, komplikacji. Był czas na wszystko, wystarczająca ilość przerw. To tez pierwszy raz mi się zdarzyło :)

Nauka poprzez doświadczanie, atmosfera, uczestnicy- otwarci, szczerzy, prowadząca- sympatyczna i kompetentna, nie bojąca się pytań, uważna i otwarta.

Nie było dla mnie momentów nudy, przeczekiwania....

Bardzo Wam dziękuję za to doświadczenie. Nie mam żadnych wątpliwości- jeżeli tylko mnie przyjmiecie na szkolenia;) będę do Was wracać i polecać niezdecydowanym..."

Uczestniczka Szkolenia
"Postmodernizm w pomocy psychologicznej,
z naciskiem na pomoc online"

* * *


"Prowadząca była bardzo dobrze przygotowana, do tego bardzo przydatne, konkretne materiały w teczkach.

Metody były zróżnicowane, dopasowane do aktualnych potrzeb grupy, świetną sprawą było otwarte dzielenie się swoją pracą przez prowadzącą (pomoc mailowa), która pozwoliła zobaczyć jak wykorzystywać tsr i w jaki sposób reagują na to osoby korzystające z pomocy

Prowadząca była bardzo otwarta na wszelkie pytania, precyzyjna w formułowaniu swoich myśli, zaangażowana, ciepła, zarażała entuzjazmem, otwarta na potrzeby grupy.

Było wszystko co potrzebne - przytulna sala, materace i poduchy do siedzenia, sprzęt do wyświetlania, flipchart i wszelkie pomniejsze rzeczy, całkiem niezły catering, różnorodne przekąski, herbaty, kawy, itp., wystarczająca ilość przerw, informacje jak dotrzeć na szkolenie, kontakt do organizatorów...

...Jeśli czegoś zabrakło to może jeszcze jednego dnia szkolenia, by jeszcze więcej podoświadczać. Ale mi zawsze mało".

Uczestniczka Szkolenia
E-POMOC 2011

* * *


"Prowadził prawdziwy fachowiec, szczodrze dzieląc się swoim doświadczeniem - to unikalne. Możliwość obejrzenia prawdziwych procesów współpracy z klientem poprzez e-mail wraz z opisem technik i sposobu myślenia terapeuty - bezcenna! rozmowy w grupie - super!

Życzliwy, pogodny, uważny, z poczuciem humoru, jasny przekaz... Rzadko tak bywa na szkoleniach. Organizatorzy dbali o komfort uczestników, np. o wegetariańskie obiady, o poczęstunek, o podwiezienie do dworca PKP, o dopasowanie śniadania w hostelu do potrzeb nocujących, dziękuję za zorganizowanie materacy i poduszek...

Mam świadomość że to nowatorskie szkolenie - jak dobrze, że takie organizujecie - utrzymajcie ten poziom zaangażowania i wyczucia na potrzeby uczestników - tego Wam życzę!

Uczestniczka Szkolenia
Zastosowanie Podejścia Skoncentrowanego
na Rozwiązaniach w E-terapiiWszelkie prawa zastrzeżone © Copyright Stowarzyszenie INTRO
Pl. Sw. Macieja 4/5/6, 50-244 Wrocław
www.intro.org.pl - intro@psychotekst.pl